KONST / Litografier / Litografi 12702396
nr 1270 2396
Litografi
Oidentifierad Konstnär. Piet Mondrian (efter). Komposition. Numrerad 74/300. Motivet: 50x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:44:05
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr